Royal Canin VD Cat kaps. Renal beef 85g

Neohodnoceno

Kompletní dietní vlhké krmivo pro kočky, které podporuje funkci ledvin v případě chronické nebo akutní ledvinové nedostatečnosti.

26 Kč / ks 22,61 Kč bez DPH
Skladem

Kompletní dietní vlhké krmivem pro kočky, které podporuje funkci ledvin v případě chronické nebo akutní ledvinové nedostatečnosti, a to díky nízkému obsahu fosforu a vysoce kvalitních proteinů; - omezuje tvorbu šťavelanových kamenů, a to díky nízkému obsahu vápníku a vitamínu D a na základě své schopnosti alkalizovat moč. DOPORUČUJEME: Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. V případě chronické ledvinové nedostatečnosti a omezení tvorby šťavelanových kamenů podáváme RENAL Beef od počátku po dobu do 6 měsíců. V případě akutní ledvinové nedostatečnosti doporučujeme podávat po dobu 2 až 4 týdnů.

RENAL Beef je kompletním dietním krmivem pro kočky, které: - podporuje funkci ledvin v případě chronické nebo akutní ledvinové nedostatečnosti, a to díky nízkému obsahu fosforu a vysoce kvalitních proteinů; - omezuje tvorbu šťavelanových kamenů, a to díky nízkému obsahu vápníku a vitamínu D a na základě své schopnosti alkalizovat moč.

Indikace:

  • Chronická renální insuficience (CRI)
  • Recidivující kalciumoxalátová urolitiáza u kočky se sníženou funkcí ledvin.
  • Recidivující urolitiáza, vyžadující alkalizaci pH moči: urátové a cystinové kameny
  • Složení: Maso a produkty živočišného původu (drůbeží, vepřové, hovězí 4%), obilniny, oleje a tuky, minerály, deriváty rostlinného původu, různé cukry.
  • Analytické složky: Bílkoviny 6,8 %, oleje a tuky 6,6 %, popel 1 %, hrubá vláknina 0,8 %, vlhkost 80 %, vápník 0,13 %, fosfor 0,08 %, draslík 0,16 %, sodík 0,1 %, hořčík 0,01 %, chlorid 0,14 %, síra 0,26 %, vitamin D (celkový) 350 IU/Kg, hydroxyprolín 0,1 %, esenciální mastné kyseliny 2,33 %, EPA a DHA 0,04 %.
  • Složky alkalizující moč: citrát draselný - kalcium karbonát.

 

 

Jméno značky: Royal Canin
Kategorie: Kočka
Hmotnost: 0.085 kg
Obtíže: Ledviny a močové cesty
Značka veterinární diety: Royal Canin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?