Geloren kloubní výživa 90ks

Neohodnoceno

Gelorendog jsou chutné žvýkací tablety pro výživu a podporu psích kloubů s nejsilnějším složením, které zajišťuje hned pět aktivních látek v maximální koncentraci.

590 Kč / ks 487,60 Kč bez DPH 6,56 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Výhody: 

  • Rychlý nástup účinku
  • 5 aktivních látek
  • Chutné žvýkací kostky
  • Bez škodlivého cukru
  • Vyvinuto a vyrobeno v Česku

Nadupáno aktivními látkami

Žvýkací kostky Geloren obsahují nejvyšší možné množství aktivních látek v denní dávce. Silnější přípravek na českém trhu nenajdete!

Vysoká atraktivita Gelorenu u psů je zaručena příchutí uzené šunky, po které se mohou psi užrat. Na rozdíl od klasických prášků nebo tablet můžete Geloren dávat i jako odměnu, jeho dávkování si tedy užijete vy i váš pes.

Geloren má přírodní složení a neobsahuje pro psy škodlivý cukr jako běžné sirupy na klouby. Můžete ho tedy užívat po neomezenou dobu bez jakýchkoliv nežádoucích účinků.

Účinek poznáte rychle

Geloren má velmi rychlý nástup účinku a to především díky látce Nutrihyl®. Jde o speciální typ kyseliny hyaluronové, určené pro užívání trávicím traktem (z potravy). Díky její vysoké koncentraci nemusí již Geloren obsahovat MSM. Účinky MSM jsou totiž podobné s účinky kyseliny hyaluronové, která navíc promazává (lubrikuje) klouby, tlumí nárazy a zastavuje degradaci chrupavky.

Jakým psům pomáhá?

Geloren napomáhá při léčbě kloubních onemocnění, preventivně chrání kloubní aparát a prodlužuje aktivní život psů. Užívejte:

 preventivně u mladých psů ve vývoji

 při akutních pohybových problémech

 u starých psů pro aktivní pohyb ve stáří

Dávkování si užijete

Praktický znovu otevíratelný sáček obsahuje 90 žvýkacích kostek a vystačí na měsíční kúru pro středně velkého psa. Geloren je ovoněný uzenou šunkou a psům chutná! Můžete ho dávat jako pamlsek nebo odměnu za výkon. Užívá se podle váhy psa a to kdykoliv během dne.Doporučená doba užívání jsou 2 měsíce s následnou 2 měsíční pauzou, toto užívání se opakuje 3x ročně, přípravek lze užívat celoročně. Pro rychlejší nástup účinku můžete první týden užívat dvojnásobné množství.

Otestováno veterinárními lékaři

Účinek Gelorenu byl ověřen veterinárními lékaři ve dvou nezávislých studiích. První studie probíhala na 19 psech, druhá na 25 psech. Po 2 měsíčním užívání Gelorenu se zlepšila hybnost v první studii u 79 % psů, ve druhé studii došlo ke zlepšení dokonce u 87% psů. Ze studií dále vyplynulo, že Geloren má velmi rychlý nástup účinku - první zlepšení se projevilo již po 14 dnech užívání.

Nepřehlížejte začínající problémy

Kloubní problémy se u psů často podceňují a řeší se až u veterináře, kdy je většinou pozdě. Pro efektivní léčbu je potřeba, aby majitel zvíře pozoroval a v případě potíží je začal řešit včas, základní informace můžete najít v tomto videu o kloubních problémech.
 

 Geloren obsahuje vše, co klouby potřebují

Kyselina hyaluronová - Nejdůležitější složka kloubní tekutiny, promazává kloub a tlumí nárazy. Má analgetický a protizánětlivý účinek.

Glukosamin - Součást chrupavky, napomáhá při regeneraci chrupavky a zmírňuje zánět.

Chondroitin sulfát - Důležitá část chrupavky i kloubní tekutiny. Zaručuje pružnost chrupavky a má analgetický efekt.

Hydrolyzovaný kolagen - Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Jde o hlavní stavební složku chrupavek, šlach i vazů.

Želatina - Dobrý zdroj aminokyselin, především glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu a správnou funkci chrupavky.

 
Jméno značky: Contipro (CZ)
Kategorie: Vše pro psy
Obtíže: Pohybový aparát
Stáří zvířete: Senior, dospělý, mládě/junior
FORMA PODÁNÍ: pamlsek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?