Hill's PD Canine k/d konzerva 370 g

Neohodnoceno

Konzerva vytvořená veterináři pro podporu psů s onemocněním ledvin.

69 Kč / ks 60 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

INDIKACE : Onemocnění ledvin (selhání ledvin nebo ledvinová nedostatečnost ) Časné srdeční onemocnění

Konzervované veterinární krmivo Hill's pro dospělé psy všech plemen, kteří trpí onemocněním ledvin.

Složení:
Kukuřičný škrob, vepřová játra, živočišný tuk, sacharóza, lněné semínko, sušené vaječné bílky, sušená syrovátka, ochucovadla, uhličitan vápenatý, karamel, síran vápenatý, chlorid draselný, oxid hořečnatý, jodizovaná sůl, vitamíny a stopové prvky
 
Jakostní znaky:
Bílkoviny 4,5 %, tuky 7,9 %, cukry 16,1 %, hrubá vláknina 0,1 %, vlhkost 70,3 %, vápník 0,23 %, fosfor 0,07 %, sodík 0,05 %, draslík 0,11 %, hořčík 0,04 %, Omega-3 mastné kyseliny 0,57 %, Omega-6 mastné kyseliny 1,29 %, taurin 0,03 %, Vitamín A 10000 IU/kg, Vitamín D 490 IU/kg, Vitamín E 165 mg/kg, Vitamín C 21 mg/kg, beta-karoten 0,45 mg/kg
 
Důležité upozornění: Ob­jednáním veterinárních dietních granulí nebo konzerv potvrzujete, že váš pes byl vyšetřen veterinářem, který na základě stanovené diagnózy doporučil užívání vybraného krmiva. Doporučujeme také nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat další užívání s veterinářem a pokud se stav vašeho psa při užívání veterinární diety jakýmkoli způsobem zhorší, je nutné vyhledat okamžitou veterinární konzultaci. 

 

NENÍ URČENO PRO : Kočky. Štěňata. Březí nebo kojící feny. Psy se struvitovou urolitiázou. Psy hyperlipidémií nebo s pankreatitis, psy s pankreatitis v anamnéze nebo se zvýšeným rizikem rozvoje pankreatitis, popř. pro psy se zvýšeným rizikem rozvoje pankreatitis.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE: Klinicky testováno – pokud je dieta Canine k/d podávána v časném stadiu onemocnění ledvin, redukuje progresi onemocnění. Klinicky testováno – psi, krmení Canine k/d, vykazují signifikantně méně klinických příznaků a přežívají dvakrát déle než psi, krmení běžnou stravou. Ostatní produkty ke zvážení Pro psy s pokročilým renálním selháním : Prescription Diet™ Canine u/d™. Pro psy se středně / pokročilým stadiem onemocnění srdce a se srdečním selháním: Prescription Diet™ Canine h/d™.

 

 

Jméno značky: Hill's pet (USA)
Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.37 kg
Obtíže: Ledviny a močové cesty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?