VetriScience Composure na uklidnění psi 192g

Neohodnoceno

Žvýkací pamlsek CompousureTM s uklidňující recepturou doporučenou pro domácí zvířata vystavená zvýšenému stresovému prostředí.

549 Kč / ks 453,72 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Když se zvířata nemohou přizpůsobit stresu, může to vést až k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, přecitlivělým nervům, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, třesu nebo chvění a destruktivnímu nebo agresivnímu chování.

Doporučeno pro

  • změny životního prostředí,
  • hromadné krmení a ustájení,
  • návštěvy veterinárních ordinací,
  • cizí návštěvy v našich domácnostech a přirozených teritoriích zvířat,
  • dovolené, večírky a oslavy,
  • nuda nebo úzkost z odloučení,
  • stěhování nebo cestování,
  • ohňostroje a bouřky.

Composure™ pomáhá zmírnit stres související s problémy s chováním bez ovlivnění osobnosti vašeho zvířete nebo jeho energetické hladiny. Může být používán denně nebo ve zvláštních případech pro uklidnění. Obsahuje kombinaci faktorů, které samostatně působí na uklidnění, jako je uklidňující komplexu z kolostra, L-theanin a thiamin (vitamin B1), z nichž každý je určen na zmírnění stresu a uklidnění.

 

O receptuře Composure

C3 TM – Kolostrum zklidňující komplex je izolován z bílkovin mleziva, které mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní bílkoviny podporují kognitivní funkce a snižují stres. Kolostrum zklidňující komplex pracuje v této receptuře synergicky s L-theaninem a podporuje relaxaci a mentální procesy u psů.

L-theanin podporuje zklidnění a relaxaci, snížení dráždivosti a snižuje stádia špatné nálady. L-theanin byl pečlivě zkoumán pro své schopnosti snižovat stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina nacházející se v zeleném čaji, která je derivátem neurotransmiteru kyseliny glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny jako je dopamin, GABA a tryptofan a napomáhá udržovat některé neurotransmitery v lepší rovnováze. Studie o L-theaninu ukázaly, že u psů se snižuje úzkost související s chováním bez nepříznivého vlivu na ospalost, psi byli pozorní, hraví a klidnější, než se očekávalo vzhledem k jejich situaci.

Thiamin pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Bylo prokázáno, že Thiamin (vitamin B1) prostřednictvím centrálního nervového systému napomáhá uklidnit úzkosti u zvířat. Nedostatek thiaminu může způsobit mentální zmatek, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu a ztrátu hmotnosti a chuti k jídlu v průběhu stresu. Composure™ neobsahuje žádné rostlinné složky (Kava ​​Kava​​, kozlík lékařský, třezalka tečkovaná, atd.), nebo L-tryptofan. Jeho složky nezpůsobují závislost, ospalost nebo zhoršené motorické dovednosti.

Návod k použití / dávkování žvýkacích pamlsků

od 11–23 kg 1 žvýkací pamlsek denně
od 23–45 kg 2 žvýkací pamlsky denně
nad 45 kg 3 žvýkací pamlsky denně

Jedno balení obsahuje 60 žvýkacích kousků. 

Tento produkt může být použit buď na aktuální řešení stresové situace, nebo na denní bázi pro dlouhotrvající podporu.

V dobách zvýšeného stresu je bezpečné zdvojnásobit či ztrojnásobit výše uvedené dávky, podle potřeby.

Aktivní složky v jednom žvýkacím pamlsku

Thiamin (vitamin B1) 134 mg
C3 TM (Kolostrum zklidňující komplex) 22 mg
L-theanin 21 mg

Neaktivní složky

pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselinu citrónová, glycerin, tokoferoly, kyselina propionová, patentovaná směs (maltodextrin, alginát sodný a síran vápenatý), extrakt z rozmarýnu, oxid křemičitý, sojový lecitin, rostlinný olej.

Composure na Silvestra

Ať už jste veterinář nebo jeden z našich věrných majitelů psů nebo koček, pravděpodobně jste také dospěli k poznání, že rachotu světlic, petard a ohňostrojů se v tomto období asi nevyhneme. Jak zvířátkům pomoci?

Ohňostro – ComposureStrach je hrozná věc. Ten může probudit i v těch nejklidnějších domácích kočkách divoké kočkovité šelmy a z nejposlušnějších psů udělá kousající bestie. Pokud patříte mezi ty tisíce lidí, kteří již viděli utéct psa nebo kočku po prásknutí hromu nebo bouchnutí petard, tak víte, že se může jednat o velmi složitou “hru” na kočku a myš, která nemusí mít jednoznačného vítěze. Oslava Silvestra nebo nějakých jiných hlučných událostí se může rázem proměnit ve složitou situaci.

Zatímco lidé se baví a oslavují příchod nového roku, tak majitelé některých koček a psů, kteří jsou citlivější na stress a hluk, se připravují na řešení tohoto úzkostného chování zvířat a na jejich nepřiměřené a neadekvátní reakce.

Pokud zrovna váš miláček v tuto roční dobu prožívá stresové období, tak nepropadejte panice. Tento typ chování (útěky, zvukové projevy, agresivní postoj, atd.) je normální projev strachu a odpověď na strach. Myslete na toto zvýšeném období stresu pro vaše zvířata ještě dříve, než k němu dojde.

Mají tendenci utíkat? Močí na neobvyklých místech? Ať už je reakce vašich domácích mazlíčků jakákoliv, je vhodné na ni nějakým způsobem reagovat. Například, pokud váš pes má tendenci být neklidný, když míváte návštěvu, zkuste ho vytáhnout ven předtím, než návštěva přijde a pořádně se s ním proběhněte. Pokud se vaše kočka krčí pod gaučem, když začne ohňostroj, zkuste ji předtím vzít na nějaké přátelštější klidnější místo, které má kočka ráda a je trochu mimo hlavní oslavy.

A co je nejdůležitější, pokud máte nějaké obavy z vašeho zvířete, že je extrémně citlivé na tyto situace, tak se ujistěte, že má mikročip nebože je jinak označeno, aby mělo jasné a čitelné kontaktní údaje. V tomto období se zatoulá poměrně hodně psů a koček. Ne, že by se chtěli toulat, ale ve stresu mají snahu utéct co nejdále před zdrojem extrémního hluku a pak se prostě ztratí a nemohou trefit domů. Přesná identifikace tak může napomoci při jejich navracení majitelům.

A konečně zvažte doplňkovou podporu při řešení těchto situací. Vetri-Science Laboratories vyrábí speciální preparát Compousure chews, které jsou v tomto ročním období neuvěřitelně populární a to z dobrého důvodu. Jsou lahodné, takže zatímco vy se těšíte na bramborový salát, tak se váš pes nebo kočka se nebudou cítit vynecháni a dostanou také nějaký svůj pamlsek. Navíc poskytují uklidňující podporu pro domácí zvířata vystavená environmentálnímu stresu. Compousure je moderní preparát, který obsahuje kombinaci faktorů nenacházejících se v jiných uklidňujících preparátech, které podporují vyrovnané chování

Jméno značky: Vetri Science Laboratories (USA)
Kategorie: Pes
Obtíže: Stres/zklidnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?