VL Prestige Loro Parque Australian Parrot mix 15kg

Neohodnoceno

Kompletní krmivo pro velké australské papoušky.

998 Kč / ks 867,83 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Prémiová směs pro velké australské papoušky.

PREMIUM - ZRNINOVÉ SMĚSI obohacené o komplex V.A.M. (vitamíny, aminokyseliny, a minerály), FOS a drcené ústřičné lastury a mořské minerály.

Surovinové složení: světlice barvířská, pohanka, pšenice, ječmen, paddy rýže, bílé proso, oves, loupaný oves, lesknice kanárská, semenec, žluté proso, červený čirok, bílý čirok, arašídy, piniové oříšky, žíhaná slunečnice, popkorn, pufovaná pšenice, šípky, Maxi V.A.M. pelety, drcené škeble.

Deklarované jakostní znaky: Vitamín A 8.000 m.j./kg Dusíkaté látky 13 % Vitamín D3 1.600 m.j./kg Tuk 10 % Vitamín E (alfa-tokoferol) 20,0 mg/kg Vláknina 10 % Síran měďnatý pentahydrát 12,0 mg/kg Popel 5 % CuSO4. 5H2O (celk. obsah Cu) Vápník 1 % Fosfor 0,4 %

Prestige Premium směs semen pro ptáky. Směsi semen Prestige Premium obsahují navíc výživové prvky, které ptáci potřebují pro udržení kondice, dobré zahnízdění a vynikající předvedení na výstavách a soutěžích.

Nedostatek určitých vitamínů, aminokyselin a minerálů v denní krmné dávce pro ptáky může často vést k špatným chovatelským výsledkům a nemocem. Z toho důvodu veterináři a výživáři z Versele-Laga vytvořili směs semen pro ptáky obohacenou VAM peletami.

Tyto extrudované pelety jsou velmi bohaté na Vitamíny, Aminokyseliny a Minerály.Také obsahují frukto-oligosacharidy (Florastimul) a mají vysoký obsah bílkovin a energie. Každá vyvážená Prestige Premium směs semen pro ptáky je vyrobena s přídavkem VAM pelet do upravené směsi semen.

Navíc jsou směsi Prestige Premium obohaceny ústřičnými lasturami a mořskými minerály. To zajišťuje, že vápník, nezbytný pro zdraví, je v dostatečném množství a nanejvýš důležitý poměr mezi vápníkem a fosforem je správný.

Proto je tedy Prestige Premium mnohem více než jen směs semen.

Jméno značky: Versele-laga (BG)
Kategorie: Ptáci
Druh papouška: Ara, Velcí papoušci, Amazoňan, Kakadu, Žako

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?