VetriScience Lysine Plus podp.imunity kočka 150g

Neohodnoceno

Vetri Lysine Plus jsou lehce stravitelné žvýkací pamlsky s kuřecí příchutí podporující fungování imunitního systému.

399 Kč / ks 329,75 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Vetri Lysine Plus podporuje:

 • správnou funkci imunitního systému,
 • formování kolagenu,
 • hojení tkání,
 • antioxidační aktivity,
 • protilátky a tvorbu lymfocytů.

Vetri Lysine Plus obsahuje přibližně 120 žvýkacích pamlsků.

Účinné látky Vetri Lysine Plus

L-Lysine je aminokyselina, která podporuje produkci protilátek, hormonů a enzymů. Podporuje tvorbu kolagenu, čímž podporu hojení tkání.

L-Lysine soupeří s L-Argininem, což je aminokyselina, kterou vyžadují herpes viry při své replikaci.

DMG je přechodný metabolit (látka, která se rychle rozkládá v ostatních životně důležitých tkáních v těle), který je přirozeně v těle v malém množství produkován. DMG poskytuje užitečné stavební kameny, včetně methylových skupin, které podporují produkci vitamínů, hormonů, neurotransmiterů, protilátek, nukleových kyselin a dalších metabolicky aktivních molekul. Zvířata produkují DMG v malých množstvích a výzkumy naznačují, že se doplněním DMG zvyšuje využití kyslíku na buněčné úrovni a podporuje se tím imunitní odpověď (protilátky a produkce lymfocytů).

Návod k použití / dávkování žvýkacích pamlsků

 • Dospělé kočky: Podávejte 1 až 2 žvýkací pamlsky 2× denně
 • Koťata: Podávejte 1 žvýkací pamlsek 2× denně
Jedno balení obsahuje 120 žvýkacích kousků.

Složení Vetri Lysine Plus

Průměrný obsah aktivních složek ve 2 žvýkacích pamlscích

L-Lysin 250 mg
N,N-Dimathylglycin (DMG) HCI 50 mg

Inaktivní složky

Pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citronová, glycerin, směs tokoferolů, kyselina propionová, patentovaná směs (maltodextrin, alginát sodný a kalcium sulfát), rozmarýnový extrakt, oxid křemičitý, sojový lecitin, rostlinný olej.

Článek

Podpora imunitního systému koček

Výrobek Vetri-Lysine Plus poskytuje unikátní kombinaci L-lysinu a DMG. Obsahuje 250 mg L-lysinu na zastavení replikace herpes virů a 50mg DMG pro větší podporu imunitního systému koček. Je k dispozici ve formě žvýkacích kousků s příchutí kuřecích jater.

Výhody:

lisine plus - produkt
 • podpora funkce imunitního systému koček
 • tvorba kolagenu
 • obnova tkání
 • antioxidační aktivity
 • podpora tvorby protilátek a lymfocytů

Obsahuje:

 • L-lysin – aminokyselina, která soutěží s L-argininem (tuto aminokyselinu potřebují herpes viry
 • DMG – zprostředkující metabolit, který podporuje imunitní odpověď

DMG – Dimethylglycin

DMG je zprostředkující metabolit = látka, která se rychle rozloží na jiné látky, které vaše tělo potřebuje. DMG je v malých množstvích přirozeně produkován lidským tělem. Poskytuje užitečné stavební kameny (methylové skupiny), které podporují produkci vitamínů, hormonů, neurotransmiterů, protilátek, nukleových kyselin a dalších metabolicky aktivních molekul. Zvířata produkují DMG v malých množstvích a výzkumy ukazují, že přidání DMG do organismu zvyšuje využití kyslíku na buněčné úrovni a moduluje imunitní reakce (protilátkovou a výrobu lymfocytů). Firmě Vetri-Science® Laboratories byly uděleny čtyři patenty ve Spojených státech na DMG v těchto oblastech.

DMG pomůže omezit nebo zabránit sekundární bakteriální infekci. Dvojitě zaslepený výzkum prováděný na „Clemson University“ a publikovaný v časopise „Journal of Infectious Diseases“ ukázal, že DMG zvýšilo produkci protilátek a lymfocytů u lidí o více než 400%. Další výzkumy potvrdily tyto výsledky a ukázaly, že DMG byl účinný při zdvojnásobení produkce interferonu (proteinu, který se uvolňuje v živočišných buňkách, obvykle v reakci na vstup viru). Interferon má schopnost inhibovat replikaci viru v buňkách.

L-lysin

je aminokyselina, která podporuje produkci protilátek, hormonů a enzymů. To také podporuje tvorbu kolagenu a obnovu tkání. L-lysin soutěží s L-argininem, což je aminokyselina, kterou potřebují ke své replikaci herpes viry. Lysin a arginin soutěží o stejné receptory v buňce, a pokud je tedy lysin dodáván v dostatečně velkém množství, bude ve skutečnosti vytlačovat argininu z buněk a obsazovat jeho vazebná místa.

Když se herpes virus stane aktivním, napadá nervové buňky na povrchu a nutí je, aby produkovaly kopie viru. Buňky ukládají arginin. Je-li buňka nucena vytvořit nový herpes virus, bude čerpat arginin z uložených zásob až do jejich vyčerpání. Bez snadno dostupného argininu nelze nový virus vytvořit. Tímto mechanismem L-lysin zabraňuje replikaci herpes virů.

Ostatní složky ve výrobku Vetri-Lysine Plus

Pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citronová, glycerin, směs tokoferolů, kyselina propionová, patentovaná směs (maltodextrin, alginát sodný a kalcium sulfát), rozmarýnový extrakt, oxid křemičitý, sojový lecitin, rostlinný olej.

Jméno značky: Vetri Science Laboratories (USA)
Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro kočky
Obtíže: Imunita, Regenerace/rekonvalescence

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?