Supreme Science® Selective Recovery Plus 10x20g + aplikátor

777 Kč / ks 694 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

Popis: Supreme Science RecoveryPlus je rehydratační krmivo pro krmení stříkačkou, vyvinuto pro krmení nemocných nebo zotavujících se malých býložravců.

U malých býložravců, zejména králíků, se mohou rozvinout problémy s příjmem krmiva, které vyžadují podávání krmiva stříkačkou. Králíci tráví převážně v zadním úseku střev a pokud přestanou přijímat krmivo, pohyb střev se zpomalí.  Při nechutenství dochází k narušení střevní mikroflóry a tak dochází k pomnožení škodlivých bakterií. Toto může být napraveno jedině příjmem potravy, rehydratací a rekolonizací prospěšných bakterií.

RecoveryPlus je nutričně kompletní pro králíky a díky přidanému vitamínu C také pro morčata a osmáky, kterým není potřeba podávat další nutriční doplňky, avšak doporučuje se při krmení nemocných nebo zotavujících se zvířat podávat i suché krmivo. 

RecoveryPlus je jedinečná receptura, která po smíchání s vodou poskytuje tekutou stravu s vysokým obsahem vlákniny a energie a pomáhá stabilizovat střevní flóru. Krmivo je sestaveno z různých surovin tak, aby podporovalo střevní činnost, stabilizaci prospěšných střevních bakterií a imunitní systém. RecoveryPlus má vysoký obsah bílkovin, vlákniny, vitaminů, probiotik a bylin, které jsou nezbytné během kritického období a napomáhají upravit trávení. Je směsí ingrediencí  s dlouhými kousky vlákniny, umožňující snadnou průchodnost trávicím systémem. Povzbuzuje pohyb střev a napomáhá rehydrataci. Podporuje chuť k jídlu využitím stravitelných a chutných ingrediencí. Doporučuje se k RecoveryPlus postupně přidávat suché krmivo Supreme Selective.

Návod na krmení: RecoveryPlus je vhodný pro krmení králíků, morčat, želv, činčil, leguánů a ostatních malých býložravců. Denní dávka pro průměrného dospělého králíka (cca 2,5 kg) je 1 sáček (20g) RecoveryPlus smíchaných s 90ml teplé vody na kilogram hmotnosti zvířete. Každý sáček (20g) přípravku poskytuje dostatečné množství potravy na jednu až dvě krmné dávky v závislosti na velikosti a příjmu zvířete. Krmte po celý den v malých dávkách a pravidelných intervalech. Denní příjem by měl být snížen, pokud současně podáváte krmivo Supreme Science Selective.

Návod: 1. Smíchejte 1 sáček (20g) s 90ml teplé vody (ne vroucí) a důkladně rozmíchejte

              2. Teplota krmiva během krmení by neměla přesáhnout 40°C

              3. Dejte potřebné množství do perorálního dávkovače

              4. Položte si zvíře na klín hlavou směrem od vašeho těla    

              5. Vložte ústí trysky dávkovače ze strany do tlamičky jemně vmáčkněte malé množství do zadní části tlamy.

              6. Mezi jednotlivými sousty umožněte zvířeti polykat. Jemná masáž krku podpoří polykání. Zapamatujte si množství, které vaše zvíře přijme v každém soustu.

              7. Pokračujte v krmení dokud zvíře nesní odpovídající množství krmiva, což může být pro začátek i malé množství. Postupně zvyšujte denní krmné dávky podle toho, jak zvíře sílí.

Speciální dávkovač na připravenou směs lze zakoupit samostatně nebo můžete použít stříkačku o velikosti 35 nebo 50ml.

Složení: seno z bojínku lučního, vojtěšková moučka, sušený bílkovinný výtažek z vojtěšky, kasein, sušený hrách, fruktooligosacharidy, pražené sójové boby, olej z lněného semínka, sušená řepná dužina, hydrogenfosforečnan vápenatý, semínka z ostropestřce mariánského, sušená třapatka nachová, sušená třezalka, sušený heřmánek, sůl, anýzový a fenyklový olej

Analytické složky: hrubý protein 18,5%, hrubá vláknina 24,5%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubý popel 10%, vápník 1,2%, fosfor 0,6%, sodík 0,3%

Vitamíny / kg: vitamín A 23000 m.j., vitamín C 1200mg, vitamín D3 1400 m.j., vitamín E 80mg

Stabilizátory střevní flóry: Saccharomyces cerevisce (NCYC Sc 47) 3x109 CFU/kg

Kód Kód: KRM11008
Kategorie: Veterinární granule pro psy
Hmotnost: 0.25 kg
Určení: Činčila, Drobní savci, Fretka, Králík, Křeček, Morče, Myš, Osmák, Pískomil, Potkan, Váha Brutto, Váha Netto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?