Specific FDW Food Allergy Manag, 7x100gr konzerva kočka

207 Kč / ks 185 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

SPECIFIC® Food Allergy Management je kompletní dietní krmivo pro dospělé kočky, které zmírňuje potravní intoleranci, intoleranci vůči přísadám a kompenzuje poruchy trávení a/nebo exokrinní pankreatickou nedostatečnost. Krmivo obsahuje omezené množství vybraných zdrojů sacharidů a proteinů a je vysoce stravitelné. Toto krmivo pokrývá veškeré potřeby na výživu dospělých koček a přispívá k jejich zdraví.

  • Jehněčí maso je zdrojem vysoce kvalitního proteinu s nízkou alergenitou, do hypoalergenní diety se proto výborně hodí.
  • Díky obsahu vysoce kvalitních a vysoce stravitelných složek je dieta výborně použitelná u pacientů s onemocněním tenkého střeva.
  • Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má známý příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu.

Indikace:

  • Potravní alergie nebo intolerance, která se obecně projevuje kožními nebo trávicími obtížemi.
  • Gastrointestinální onemocnění, jako je průjem, zvracení a plynatost.
  • Malabsobce/maldigesce.
  • Exokrinní pankreatická insuficience.
  • Zánět tlustého střeva.

Složení:

Jehněčí maso (48 %), rýže (9 %), slunečnicový olej, minerály, vitaminy a stopové prvky, psylliové lusky (0,3 %), dextróza, xylóza. Zdroj proteinu: jehněčí maso. Zdroj sacharidů: rýže. Vysoce stravitelné složky: jehněčí maso, rýže, slunečnicový olej. Neobsahuje umělá barviva ani látky zvýrazňující chuť.

Doplňkové látky (v kg): Nutriční doplňkové látky:

vitamin A 22900 MJ, vitamin D3 550 MJ, měď 1,4 mg (měďnatý chelát glycinu, hydrát), železo 24,5 mg (železnatý chelát glycinu, hydrát), zinek 51 mg (zinečnatý chelát glycinu, hydrát), mangan 2,4 mg (manganatý chelát glycinu, hydrát), selen 0,08 mg (selenomethionin), jód 0,6 mg (bezvodý jodičnan vápenatý), taurin 1,1 g.

Analytické složky:

Metabolizovatelná energie 602 kJ/100 g (144 kcal/100 g), hrubý protein 9,0 %, hrubé oleje a tuky 9,0 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubý popel 0,1 %, vlhkost 71,4 %, vápník 0,29 %, fosfor 0,23 %, hořčík 0,021 %.

Dávkování:

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

Kód Kód: KRM11632
Jméno značky: Dechra Veterinary Products A/S-Vet diets
Kategorie: Veterinární kapsičky a konzervy pro kočky
Hmotnost: 0.7 kg
Obtíže: Alergie, kožní obtíže, zažívací obtíže
Varianta: 0,7kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?