Vitamin C 25 Roboran plv 250 gm

106 Kč / ks 95 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

Popis:

Vitamin C je důležitým činitelem v obraně proti infekcím jak u mláďat, tak u dospělých jedinců. Působí příznivě na rezistenci kapilár a srážlivost krve. Podpůrná léčba při infekčních onemocněních, krvácivých stavech, mimořádném zatížení organismu, poruchách reprodukce, inapetenci, změnách prostředí a potravy, v období rekonvalescence zejména u telat v období mléčné výživy. U prasat a drůbeže jako prevence a terapie stresových stavů (klecová paralýza nosnic, přehřátí), k příznivému ovlivnění snášky u drůbeže.

Použití:

Podává se ve směsi se sypkým krmivem nebo v pitné vodě. V roztoku podávejte přípravek jen ve smaltovaných nádobách nebo v nádobách z umělých hmot. Připravené roztoky spotřebujte do 24 hodin. Dietetická a preventivní aplikace po dobu 5-25 dnů. Při terapeutické aplikaci se podávají dávky 2-3 krát vyšší po dobu 5-7 dnů, dále pokračovat ještě v aplikaci dávek preventivních.

Dávkování:

Savci -10-30 mg/kg živé hmotnosti.

Cizokrajní ptáci - 50-100 mg/1 l pitné vody.

Drůbež - 20-50 mg/kg živé hmotnosti (250 mg/kg krmiva).

Morče -1 g/1 l pitné vody.

Pozn.: 1 kávová lžička = cca 3 g přípravku.

Kód Kód: VLE01234
Kategorie: Imunita, rekonvalescence a vitamíny
Hmotnost: 0.27 kg
Určení: Činčila, Drobní savci, Drůbež, Fretka, Holub, Husa, Kachna, Kočka, Koza, Králík, Křeček, Krůta, Kůň, Kur, Morče, Myš, Osmák, Ovc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?