Karnivit psi forte sol 500ml

499 Kč / ks 446 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

Popis produktu:

Pro zlepšení tělesné kondice, reprodukce a odchov štěňat
KARNIVIT FORTE obsahuje specifický komplex látek zlepšujících reprodukci psů ve Vašem chovu. Všechny aktivní látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich.

KARNIVIT FORTE u psů podporuje spermatogenezi, protože zvyšuje kvalitu ejakulátu, zejména množství spermií a jejich pohyblivost. U fen dochází k lepšímu oplodnění a následně pak i lepšímu vývoji plodů. Štěňata se díky KARNIVITU FORTE rodí s vyšší hmotností, imunitou a vitalitou, což se pozitivně projevuje na jejich zdravotním stavu a vývoji v dalším období jejich života.

KARNIVIT FORTE je vhodné podávat mladým štěňatům již po narození, udržuje se tak jejich vyšší vitalita a imunita, což se projevuje i na jejich menší úmrtnosti, protože štěňata nemají vytvořenou schopnost syntezovat L-karnitin v organismu.

KARNIVIT FORTE také snižuje ukládání tuků v tkáních a pomáhá přeměňovat mastné kyseliny na energii. Zvyšuje vitalitu a odolnost psů. Snižuje hladinu kyseliny mléčné v buňkách, snižuje degeneraci svalů a chrání buněčné membrány. Zkracuje nutnou dobu odpočinku po intenzívní zátěži (operace, porod, výstava, závody apod.), podporuje metabolismus jater a aktivitu srdeční a příčně pruhované svaloviny.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti.

Významným přínosem této technologie je skutečnost, že je v roztoku vytvořena speciální nosná a izolační houbovitá mikrostruktura, která zamezuje ulpívání aktivních látek na stěnách rozvodu napájecí vody nebo v napáječkách. Tím se eliminuje hrozba namnožení nežádoucích organismů na těchto zbytcích a jejich následné roznášení všem zvířatům.

Složení:

L-karnitin
vitamíny
přírodní látky
upravená pitná voda


Podání a dávkování:

Podává se do napájecí vody nebo na pevnou složku krmné dávky takto (v ml na 1 kg tělesné hmotnosti):

psi v zátěži 0,5 až 1 ml
dospělí psi 0,05 ml
staří psi 0,1 ml
březí a laktující fenky 0,1 ml
štěňata 0,1 ml
psi v rekonvalescenci a k redukci hmotnosti 0,2 ml
při onemocnění srdce jako doplněk léčby 0,5 až 1 ml - použití v tomto případě konzultujte vždy s veterinárním lékařem!


Výrobek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.
 

Kód Kód: KRM09922
Jméno značky: Aquamid s.r.o.
Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Hmotnost: 0.56 kg
Určení: Pes, Váha Brutto, Váha Netto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?