Aptus Multidog Extra Vet tbl 100

395 Kč / ks 353 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

Aptus Multidog Extra Vet je vhodný jako doplněk stravy k podpoře celkového zdraví a vitality vašeho psa. Doplní nezbytné množství vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin a celkově posílí organismus. Je proto vhodný pro psy například v období rekonvalescence, při krmení doma připravovanou stravou, nebo při hypoalergenní a eliminační dietě. Vitamíny jsou ve formě ochucených tablet.

Složení:

pivovarské kvasnice, želatina (vepřová), stearát hořečnatý (1,35 %).

Analytické složky:

hrubý protein 30,2 %, surové oleje a tuky 1,3 %, hrubá vláknina 7,3 %, anorganická látka 30 %, vápník 1,4 mg/g, natrium 5,5 mg/g, fosfor 7,7 mg/g, hořčík 2,2 mg/g.

Technologické doplňkové látky:

mikrokrystalická celulóza.

Senzorické doplňkové látky:

aromatická složka (játra) 0,04 %.

Podávání:

Tablety Aptus Multidog Extra s příchutí jater mohou být podávány přímo do tlamy jako pamlsek. Můžete je také rozdrtit a zamíchat do krmení. Někdy může Váš pes potřebovat každodenní suplementaci multivitaminem i tehdy, když žere nedostatečně. Při krmení doma připravovaným krmením je přidávání multivitaminového doplňku stravy nezbytné k dosažení správné nutriční hodnoty krmiva. Multivitaminový doplněk stravy potřebují často také nemocní a stresovaní psi v průběhu rekonvalescence. Aptus Multidog Extra je multivitaminový doplněk stravy ke každodennímu používání k podpoře celkového zdraví a vitality Vašeho psa.

Dávkování:

1 tableta na 20 kg hmotnosti psa 1krát denně. V případě zvýšené potřeby 2 tablety na 20 kg hmotnosti 1krát denně po dobu 2 týdnů.

Důležité upozornění:

Tento přípravek obsahuje vitaminy A, D, a E, které jsou rozpustné v tucích a mohou se shromažďovat v organismu. Jestliže dáváte Vašemu psovi multivitamin, je třeba při krmení počítat s vitaminy A, D, a E v něm obsaženými. Jestliže máte obavy o zdraví svého psa, kontaktujte svého veterináře. Datum spotřeby je vyznačeno na obalu. Uchovávejte při pokojové teplotě (15 - 25°C). Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat.

Kód Kód: ZB007187
Kategorie: Imunita, rekonvalescence a vitamíny pro psy
Hmotnost: 0.117 kg
Určení: Pes, Váha Brutto, Váha Netto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?