Chondroxan psi sol 500 ml

Neohodnoceno
292 Kč / ks 254 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

CHONDROXAN je krmný doplnìk s jedineèným komplexem úèinných látek sloužící k regeneraci kloubních chrupavek, zmírnìní bolesti kloubù, zlepšení hybnosti a zpomalení dalšího poškození kloubních chrupavek. Tekutá forma pøípravku je daleko úèinnìjší než tuhé i práškové formy, protože zajiššuje rychlou vstøebatelnost a maximální využití úèinných látek.
Glukosamin je pøirozenou složkou kloubní chrupavky a kloubního mazu. Stimuluje tvorbu nové chrupavky, pùsobí protizánìtlivì a chrání klouby pøed poškozením.
Chondroitin je základní složkou mezibunìèné hmoty chrupavky. Jeho pøítomnost vede ke zlepšení mechanických a elastických vlastností. Váže na sebe vodu a tím udržuje chrupavku pevnou a pružnou. Zpomaluje, pøípadnì zcela zastaví postup degenerativních zmìn postižené chrupavky.
MSM napomáhá regeneraci chrupavek, šlach, ale i kostí a svalù. Obsahuje lehce využitelnou síru dùležitou pro tvorbu kolagenu. Eliminuje vliv toxických zplodin (kyseliny mléèné) v anaerobním procesu výroby energie. Podílí se na regeneraci a výživì kloubní chrupavky, má protizánìtlivý úèinek a pomáhá též odstraòovat otoky.
Vysoká úèinnost pøípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chránìny pøed degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupnì odbouráván, až dojde k úplnému uvolnìní aktivní látky v organismu v její maximální úèinnosti.

Složení:

Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát (ze žraloèích chrupavek), Methylsulfonilmethan (MSM), L-karnitin, umìlé sladidlo, pøírodní látky, upravená pitná voda

Dávkování:

Podává se do napájecí vody nebo na pevnou složku krmné dávky v množství 0,5 ml na 1 kg tìlesné hmotnosti. Prvních 6 dnù se podává dvojnásobná dávka a pak se snižuje na pøedepsanou dávku. Podává se zpravidla po dobu 3 mìsícù. Aplikaci je vhodné opakovat 1-3 x roènì dle potøeby. Pøípravek je nahoøklé chuti, je proto možné denní dávku rozdìlit na 2-3 aplikace bìhem dne.

Skladovat v suchém a temném prostøedí v pùvodních uzavøených obalech.

Kód Kód: KRM12832
Kategorie: Imunita, rekonvalescence a vitamíny pro psy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?