Roboran Chondro 7 pro psy 180tbl

Neohodnoceno
1 030 Kč / ks 851 Kč bez DPH
Zvolte variantu
Varianta: 7 pro psy 180tbl
Skladem (>5 ks) | 103286
1 030 Kč / ks
851 Kč bez DPH
Roboran Chondro 7 představuje vícestupňovovou kloubní výživu nové generace. Přípravek slouží pro podporu a regeneraci kloubní chrupavky, k výživě kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti. Má výrazný protizánětlivý účinek. Toto chondroprotektivum je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie psů. Vysoce účinná kombinace látek umožňuje účelné použití jako součást léčby pohybového aparátu i jako prevence u psů sportovních a pracovních. Hlavní účinné složky tvoří extrakt ze žraločí chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagen II typu, methylsulfonylmethan, extrakt z kurkumovníku a Boswelie serraty. Toto složení zajišťuje velmi účinnou kombinaci chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu, omega-3 mastných kyselin, hyaluronátu sodného a kolagenu jako hlavních stavebních složek pojivových tkání. Přítomnost methylsulfonylmethanu a polyfenolů z kurkumovníku zajišťuje protizánětlivý a antioxidační účinek. Doplnění selenu v organické vazbě, vitamínu C a E dává jistotu přítomnosti dostatečného množství těchto látek s významnou funkcí v metabolismu pojivové tkáně.


Účinky jednotlivých látek:
Glukosamin má specifickou afinitu k chrupavčité tkáni, kde je zdrojem pro syntézu proteoglykanù (stavebních složek chrupavky), inhibuje enzymy způsobující destrukci chrupavky, stimuluje chondrocyty.
Chondroitin sulfát je součástí kloubní chrupavky. Zpomaluje degenerativní změny chrupavky, zmírňuje bolesti a záněty kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.
MSM je látka rostlinného původu. Má prokázané analgetické a antiflogistické účinky. Stimuluje procesy hojení, má dobrý vliv na zmírňování projevů alergií
Kolagen podporuje zdraví kloubů - zabraňuje katabolickému rozkladu chrupavkové hmoty, zlepšuje výživu chrupavky, stimuluje regenerační a rekonstrukční procesy v kloubech a udržuje zdravou kolagenní matrici v koubech. je vhodným doplňkem pro obnovu kloubní chrupavky a zlepšení metabolizmu všech pojivých tkání.
Boswelia serrata je jedním z nejznámějších indických stromů. Její extrakt působí protizánětlivě, uvolňuje ranní ztuhlost kloubù, redukuje akutní pohybové obtíže.
Kurkumovník je asijská užitková rostlina z čeledi zázvorníkovitých. Má vynikající protizánìtlivé účinky a je prokazatelným antioxidantem. Zklidňuje zánět a bolesti při revmatické artritidě.
Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid, složený z mnoha disacharidových jednotek. HA obsažená v kloubní tekutině má vysokou viskozitu, působí jako lubrikant. Tím zajišťuje vynikající kluzné vlastnosti chrupavčitých ploch v kloubu. Brání průniku patologických agens k buňkám. V průběhu zánětu pomáhá uvolňovat cytokininy, které příznivě regulují jeho průběh. Snižuje opotřebování kloubu při arthróze, působí proti degenerativním procesům v chrupavce, zrychluje regeneraci tkání a procesy hojení.

Kdy použít:
- při arthrózách, arthritidách a chronických kloubních potížích jiného původu
- při chronických bolestech svalů a kloubů
- u plemen, která často trpí onemocněními pohybového a vazivového aparátu
- po operačních zákrocích
- při hojení otevřených ran i po jiných úrazech
- při špatném stavu kůže a špatné kvalitě srsti a drápů
-u psů s nadváhou
-u sportovních a pracovních psù v tréninku, v závodní sezóně, v pracovním nasazení

Jak často a dlouho používat:
- je vhodné podávat minimálně po dobu dvou měsíců
- během přípravného a závodního období
- při těžkém poškození pohybového aparátu a u starých psů je vhodné podávat přípravky kontinuálně
- dvouměsíční kůru je vhodné opakovat 2x ročně

Dávkování:
Hmotnost psa      Iniciační dávka        Udržovací dávka
1 -5 kg                   1 tableta                  1/2 tablety
5 -10 kg                 1,5 tablety                  1 tableta
10-25 kg                2,5 tablety                 1,5 tablety
25-45 kg                3,5 tablety                   2 tablety
45 a více kg              5 tablet                   2-3 tablety
Kód Kód: 103286
Jméno značky: UNIVIT s.r.o.
Kategorie: Imunita, rekonvalescence a vitamíny pro psy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?