Adaptil náplň 48ml

655 Kč / ks 541 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

Difuzér ADAPTIL® pomáhá psům zvládat neklid a úzkost z hlasitých zvuků, z pobytu doma o samotě, z návštěv cizích lidí a dalších stresujících podnětů. Stres způsobuje změny v chování, které majitelé často přehlížejí. Příklady reakcí na stres jsou nezájem o hru, strach, agresivita nebo štěkání. Nepřehlédnutelným stresovým projevem je také ničení věcí.
Difuzér ADAPTIL® obsahuje kopii uklidňujícího feromonu, který přirozeně uvolňují feny po porodu a který u štěňat navozuje pocit bezpečí jak u štěňat, tak u dospělých psů.
Difuzér ADAPTIL® s nepřetržitým účinkem vytvoří přímo u vás doma uklidňující prostředí a usnadní vašemu psovi socializaci.
Účinnost ADAPTILu® byla prokázána řadou klinických studií publikovaných v renomovaných vědeckých časopisech a prezentována na mezinárodních konferencích.

Složení:

syntetický psí „appeasing“ feromon (2 %), excipient q. s. (100 g).

Použití:

Do difuzéru zašroubujte náplň a zapojte jej do zásuvky. Přístroj nechejte stále zapojený. Difuzér nezapojujte pod poličkami, za dveřmi, závěsy a nábytkem – omezený přístup vzduchu snižuje jeho účinnost.

Upozornění:

Pro lidi a jiná zvířata než psy je ADAPTIL® bez zápachu a nemá na ně žádný efekt. Feromony v něm obsažené jsou druhově specifické.
ADAPTIL® obsahuje minerální olej parafinového původu, který je používán ve všech běžných osvěžovačích vzduchu a difuzérech.

Kód Kód: VET03503
Jméno značky: CEVA ANIMAL HEALTH Slovakia, s.r.o.
Kategorie: Stres a uklidnění psa
Hmotnost: 0.06 kg
FORMA PODÁNÍ: difuzér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?