Karnivit psi forte sol 1l

963 Kč / ks 860 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

Pro zlepšení tělesné kondice, reprodukce a odchov štěňat.
Karnivit Forte je vhodné podávat mladým štěňatům již po narození, udržuje se tak jejich vyšší vitalita a imunita, což se projevuje i na jejich menší úmrtnosti, protože štěňata nemají vytvořenou schopnost syntezovat L-karnitin v organismu. Karnivit Forte také snižuje ukládání tuků v tkáních a pomáhá přeměňovat mastné kyseliny na energii. Zvyšuje vitalitu a odolnost psů. Snižuje hladinu kyseliny mléčné v buňkách, snižuje degeneraci svalů a chrání buněčné membrány. Zkracuje nutnou dobu odpočinku po intenzívní zátěži (operace, porod, výstava, závody apod.), podporuje metabolismus jater a aktivitu srdeční a příčně pruhované svaloviny.
Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti.
Významným přínosem této technologie je skutečnost, že je v roztoku vytvořena speciální nosná a izolační houbovitá mikrostruktura, která zamezuje ulpívání aktivních látek na stěnách rozvodu napájecí vody nebo v napáječkách. Tím se eliminuje hrozba namnožení nežádoucích organismů na těchto zbytcích a jejich následné roznášení všem zvířatům.

Složení:

L-karnitin, vitamíny, přírodní látky, upravená pitná voda

Dávkování:

Podává se do napájecí vody nebo na pevnou složku krmné dávky takto (v ml na 1 kg tělesné hmotnosti): psi v zátěži 0,5 až 1 ml dospělí psi 0,05 ml staří psi 0,1 ml březí a laktující fenky 0,1 ml štěňata 0,1 ml psi v rekonvalescenci a k redukci hmotnosti 0,2 ml při onemocnění srdce jako doplněk léčby 0,5 až 1 ml použití v tomto případě konzultujte vždy s veterinárním lékařem

Kód Kód: 21274
Jméno značky: Aquamid s.r.o.
Kategorie: Imunita, rekonvalescence a vitamíny pro psy
Hmotnost: 1.07 kg
Určení: Pes, Váha Brutto, Váha Netto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?