Vitamin C 100 Roboran plv 2 kg

1 285 Kč / ks 1 147 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (4 ks)

Popis:

Vitamin C je důležitým činitelem v obraně proti infekcím jak u mláďat, tak u dospělých jedinců. Působí příznivě na rezistenci kapilár a srážlivost krve. Podpůrná léčba při infekčních onemocněních, krvácivých stavech, mimořádném zatížení organismu, poruchách reprodukce, inapetenci, změnách prostředí a potravy, v období rekonvalescence zejména u telat v období mléčné výživy. U prasat a drůbeže jako prevence a terapie stresových stavů (klecová paralýza nosnic, přehřátí), k příznivému ovlivnění snášky u drůbeže.

Použití:

Podává se ve směsi se sypkým krmivem nebo v pitné vodě. V roztoku podávejte přípravek jen ve smaltovaných nádobách nebo v nádobách z umělých hmot. Připravené roztoky spotřebujte do 24 hodin. Dietetická a preventivní aplikace po dobu 5-25 dnů. Při terapeutické aplikaci se podávají dávky 2-3 krát vyšší po dobu 5-7 dnů, dále pokračovat ještě v aplikaci dávek preventivních.

Dávkování:

Savci -2,5-7,5 mg/kg živé hmotnosti.

Cizokrajní ptáci – 12,5-25 mg/1 l pitné vody.

Drůbež - 5-12,5 mg/kg živé hmotnosti.

Morče – 0,25 g/1 l pitné vody.

Kód Kód: VET03134
Kategorie: Minerální a vitamínové doplňky
Hmotnost: 2.1 kg
Určení: Činčila, Drobní savci, Drůbež, Fretka, Holub, Husa, Kachna, Kočka, Koza, Králík, Křeček, Krůta, Kůň, Kur, Morče, Myš, Osmák, Ovc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?