Alavis Traumagel gel 100g

615 Kč / ks 508 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (>5 ks)

ALAVIS™ Traumagel je přírodní přípravek s rychlým nástupem účinku. Obsahuje menthol a patentově chráněnou látku Celadrin složenou z cetylovaných esterů kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalších nasycených a nenasycených mastných kyselin zesilujících celkový pozitivní účinek.
ALAVIS™ Traumagel napomáhá zvýšit ochranu před působením prozánětlivých enzymů, výrazně napomáhá tlumit bolestivost svalů, kloubů a kostí.

ALAVIS™ Traumagel doporučujeme:

  • u koní a psů s osteoartrózou,
  • při bolestech zad,
  • při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů,
  • pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti,
  • při úrazech a dalších zraněních,
  • při zánětu a pro podporu potlačení bolesti kloubů, vazů a šlach.

Účinné látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Traumagel:

Celadrin®
Celadrin® je patentově chráněná látka, která systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Ve svém složení spojuje dvě látky s podobnými účinky. Jednou z nich je derivát cetylu. Cetylové sloučeniny jsou mnoho let používány farmaceutickým průmyslem jako látky detoxikační, desinfekční a ve svých důsledcích protizánětlivé. Druhou složkou je směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Toto vyvážené složení je užitečné nejenom tím, že napomáhá transportu ve vodě špatně rozpustných cetylových sloučenin, ale jak ukazuje nejnovější výzkum, tyto složky mají vlastní protektivní a fyziologický účinek. Inhibují 5–lipooxigenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě zhoršují. Můžeme tedy shrnout, že složky patentově chráněné látky Celadrinu jsou přírodními antioxidanty, napomáhají proti zánětu a specificky blokují činnost nežádoucího enzymu.

Menthol
Menthol je látka obsažená v mátě peprné, má mírný lokálně anestetický účinek a napomáhá prokrvení tkání, což má význam při zánětu a bolesti. Chladivý pocit je způsoben jeho schopností chemicky spouštět teplotní receptory, čímž způsobuje úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů, svalů a vazů, a to jak při akutních, tak chronických stavech.

Způsob použití:

ALAVIS™ Traumagel nanášejte na postižené místo dle potřeby 1–3× denně dle klinického stavu.

Upozornění:

Skladujte v uzavřené tubě na suchém místě při pokojové teplotě. Spotřebujte do data uvedeného na tubě. Přestože jde o bezpečné látky, doporučujeme zamezit olizování přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Určeno pouze pro zvířata!

Kód Kód: ZB011618
Kategorie: Oči, uši, kůže psa
Hmotnost: 0.133 kg
Typ péče: MASTI, KRÉMY, SPREJE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?