VL Prestige Loro Parque Australian Parrot mix 1kg

Neohodnoceno

Kvalitní vybraná semena a ořechy plné vitamínů, aminokyselin a minerálních látek pro všechny středně velké australské papoušky

146 Kč / ks 126,96 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Versele-Laga se specializuje na výrobu vysoce kvalitních krmiv, jejichž složení je velice pečlivě sestaveno přesně podle potřeb zvířat. Vybrané suroviny jsou vysoké kvality, očištěny a do krmiva se dostávají pouze zrna a ořechy ve 100% stavu.

Směs Australian Parakeet Loro Parque Mix je vyrobena z vybraných kvalitních semen a je vynikající náhradou přírodní potravy pro různé druhy středně velkých australských papoušků.

Australian Parakeet Loro Parque Mix je kompletní krmivo obohacené o vitamíny, aminokyseliny a minerály. Směs, jejíž složení plně odpovídá nutričním potřebám uvedených druhů papoušků, byla vytvořena ve spolupráci s vědeckým týmem z botanicko-zoologické zahrady Loro Parque Fundación na ostrově Tenerife, kde se používá jako základní krmivo pro všechny středně velké australské papoušky.

Krmný návod: podávejte dle potřeby a pravidelně obměňujte. Dbejte na to, aby měli Vaši papoušci vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

Složení: semena, obiloviny, rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky, cukry, FOS, MOS

Obsah: 1 kg

Jméno značky: Versele-laga (BG)
Kategorie: Zrní - směsi
Hmotnost: 1 kg
Druh papouška: Střední papoušci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?