Roboran Chondro pro kočky plv 60 g

154 Kč / ks 138 Kč bez DPH
Skladem následující pracovní den (3 ks)

Roboran Chondro speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. Použitím přírodní suroviny je dosaženo optimálního poměru chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu a 3-omega mastných kyselin. Znakem přípravku je lehký pach po rybách. ROBORAN CHONDRO, zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.

Složení:

zrna obilovin, jejich výrobky a vedlejší výrobky, ryby a ostatní mořští živočichové, vitamín E, vitamín C, selen.

Jakostní znaky:

vlhkost 10 %, dusíkaté látky 140 g/kg, vláknina 5 g/kg, tuk 15 g/kg, popel 30 g/kg, vitamín E 2 500 mg/kg, vitamín C 6000 mg/kg, selen 2,5 mg/kg.

Přípravek dále obsahuje směs z výtažků z mořských živočichů s účinnými látkami glukosaminem, chondroitinem a omega-3 mastnými kyselinami 81 000 mg/kg.

Použití:

Používá se ke kompletním granulovaným krmivům i k tradiční vařené potravě. Odměřené množství se vmíchá do připraveného krmiva. Pro optimální účinek přípravku je nutné podávat ho minimálně po dobu 2 měsíců. U starších koček je třeba podávat ROBORAN CHONDRO dlouhodobě. Po 2 měsících je vhodné přerušit podávání na dobu jednoho až několika týdnů podle stavu kočky.

Dávkování:

Kočka o hmotnosti 3 – 4 kg 2 g/den.

Kód Kód: 29676
Jméno značky: UNIVIT s.r.o.
Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro kočky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Věděli jste,že?